popis lekcí

 • relax jóga ...  i pro těhotné

relaxační jóga je laicky řečeno, takové dostaveníčko sama se sebou. Cílem je zapomenout na okolní svět, zpomalit, zastavit se a vnímat jen sebe sama tady a teď. Často je to úkol nelehký, ale učení se tomuto je příjemné. Vaše snaha bude odměněna.Přijďte si odpočinout, načerpat duševní sílu a očistit svou mysl.

 • jóga mámy/mimi

 Tradiční jóga netradičně s dětmi ve stejném sále. Maminky cvičí a děti si hrají. Není to klidná hodina, ale je pro obě strany obohacující. Lekce vhodná i pro těhotné maminky .. a maminky po porodu.

 • muzikohraní  /zpívání  a tanečky pro kluky a holčičky/

Hraní a zpívání s dětmi od 1 roku... zpíváme klasické české písničky, tancujeme..

 • pohybové hrátky pro děti od 1 roku

pohybově /jógové/hrátky a zpívánky pro malé děti..cvičí s rodiči... veselou hrou se děti protáhnou. uvolní... procvičí...používáme sportovní náčiní.. chystáme "opičídráhu" apod.. 

 • angličtina mámy/mimi

Nemáte hlídání dítěte a přesto chcete orpášit své jazykové znalosti ? Správná volba pro vás - konverzační angličtina pro mírně pokročilé i pokročilé... vy si povídáte s českým nebo rodilým mluvčím a vaše děti máte celou dobu u sebe ve stejném sále.

 • němčina mámy/mimi

Nemáte hlídání dítěte a přesto chcete orpášit své jazykové znalosti ? Správná volba pro vás - konverzační angličtina pro mírně pokročilé i pokročilé... vy si povídáte s českým nebo rodilým mluvčím a vaše děti máte celou dobu u sebe ve stejném sále.

 • hrátky s kojenci +bodyforming mámy

část lekce hravé cvičení a zpívání pro miminka 3-12 m ... v druhé části lekce necháme miminka odpočívat a zaměříme se na protažení a problémové partie maminek.

 • relax jóga s overballs

Relaxační jóga je laicky řečeno, takové dostaveníčko sama se sebou. Cílem je zapomenout na okolní svět, zpomalit, zastavit se a vnímat jen sebe sama tady a teď. Často je to úkol nelehký, ale učení se tomuto je příjemné. Vaše snaha bude odměněna.Přijďte si odpočinout, načerpat duševní sílu a očistit svou mysl. Na lakci využíváme balóny - malé - overballs nebo velké.

 • fit jóga

Fit jóga je cvičení využívající všech prvků hatha a power jógy. Fit jóga snižuje hladinu stresu v každodenním životě. Přispívá k rozvoji celé Vaší osobnosti. Ladné a plynulé pohyby, které Fit jóga nabízí, pomohou k vytvoření svalové (fyzické) i duševní rovnováhy a harmonie. Fit jóga je také vhodná jako prevence před následky civilizačních vlivů, špatného držení těla a špatných pohybových návyků. 

 • jóga pro děti

Jóga pro děti? To je pohyb, hraní, radost, fantazie, rovnováha, sebedůvěra...   Cvičení jógy pomáhá dětem otevřít zcela nový pohled na pohyb, sport, na své prožitky. Jde totiž o nesoutěživý přístup.....hravá veselá jóga pro děti školkového a předškolního věku.. jógové pozice si představujeme na zvířátkách... učíme se dobře dýchat..jóga je maximálně vhodná pro hyperaktivní děti .. a naopak těm klidnějším dodá sebevědomí :-)

 • pilates

Cvičení pilates je dnes velmi oblíbené mezi všemi generacemi.,lekce jsou pro začátečníky a mírně pokročilé 
cviky jsou vhodné zejména pro posílení břišního svalstva, čímž se posilují i záda a zlepšuje držení těla . 

 • relax jóga i pro seniory

Cvičení je  určeno nejenom pro začátečníky nebo seniory, ale též pro všechny, kteří se chtějí prostě jen poctivě protáhnout a trochu zaposilovat.Cvičení  obsahuje strečink, základy poweryogy, základy Stott Pilates, nácvik správného držení těla, správného dýchání, cviky proti bolestem zad a závěrečnou relaxaci

 • bodybalance+kruhový trénink

protažení a posílení celého těla .. lekce s prvky bodybalance - rovnováhy, posílení středu těla.. kruhový trénink - dynamické posílení .

  mohedžodáro

Harmonizační a relaxační cvičení pro ženy s prvky Mohendžodáro (ucelený tréninkový systém pro ženy MUDr. Moniky Sičové) se nabízí všem ženám jako moderní prostředek k harmonizaci, relaxaci a léčení ženského těla i duše.
Harmonizační cvičení v Ženském kruhu velice příznivě ovlivňuje zdraví ženy, její vitalitu a krásu. Toto cvičení s prvky Mohendžodáro je vhodné pro ženy všech věkových kategorií - ženy dvacetileté i čilé sedmdesátnice, maminky po porodu či na mateřské dovolené, ženy toužící po dítěti.
Cvičení v Ženském kruhu probíhá ve skupince, tzn. je zajištěn individuální přístup. Bioenergetickà cvičení k uvolňovaní napětí, prociťováním sebe sama, cvičení na otevírání hrudníku na fyzické i mentální úrovni, nácvik dynamiky pánevního dna, to všechno doplněné o relaxační techniky. Každý měsíc důkladný nácvik konkrétní asány mateřského okruhu Mohendžodáro a doplňkové cvičení a meditace k tomu
 

Kontakt

studio NamOMent Veveří 39
Brno
602 00

MHD: zastávka Grohova

Parkování:
Bezproblémové na ulici v rámci rezidentního parkování : 1 hodina zdarma, 2 hodina za 10 Kč - parkov.automat cca 100 m od studia /roh pod Albertem/
O víkendu je parkování celý den zdarma.

nebo 50 m od studia (protější strana/ v areálu Albert)

FB NAMOMENT

IČO - 75182998
bankovní spojení - 9556551001/5500

fakturační adresa:
Lucie Chlubná
Haasova 30
Brno 616 00
lucie.chlubna@seznam.cz


Přijímáme poukázky Sodexo, Ticket, Sodexo Flexi, Activepass, Multisport , Benefit

/podmínky vstupu v záložce Ostatní /
tel 604506082 studio@namoment.cz