popis lekcí

  • relax jóga ...  i pro těhotné

relaxační jóga je laicky řečeno, takové dostaveníčko sama se sebou. Cílem je zapomenout na okolní svět, zpomalit, zastavit se a vnímat jen sebe sama tady a teď. Často je to úkol nelehký, ale učení se tomuto je příjemné. Vaše snaha bude odměněna.Přijďte si odpočinout, načerpat duševní sílu a očistit svou mysl.

  • jóga mámy/mimi

 Tradiční jóga netradičně s dětmi ve stejném sále. Maminky cvičí a děti si hrají. Není to klidná hodina, ale je pro obě strany obohacující. Lekce vhodná i pro těhotné maminky .. a maminky po porodu.

  • relax jóga  (s overballs)

Relaxační jóga je laicky řečeno, takové dostaveníčko sama se sebou. Cílem je zapomenout na okolní svět, zpomalit, zastavit se a vnímat jen sebe sama tady a teď. Často je to úkol nelehký, ale učení se tomuto je příjemné. Vaše snaha bude odměněna.Přijďte si odpočinout, načerpat duševní sílu a očistit svou mysl. Na lakci využíváme balóny - malé - overballs nebo velké.

  • fit jóga

Fit jóga je cvičení využívající všech prvků hatha a power jógy. Fit jóga snižuje hladinu stresu v každodenním životě. Přispívá k rozvoji celé Vaší osobnosti. Ladné a plynulé pohyby, které Fit jóga nabízí, pomohou k vytvoření svalové (fyzické) i duševní rovnováhy a harmonie. Fit jóga je také vhodná jako prevence před následky civilizačních vlivů, špatného držení těla a špatných pohybových návyků. 

  • jóga pro děti

Jóga pro děti? To je pohyb, hraní, radost, fantazie, rovnováha, sebedůvěra...   Cvičení jógy pomáhá dětem otevřít zcela nový pohled na pohyb, sport, na své prožitky. Jde totiž o nesoutěživý přístup.....hravá veselá jóga pro děti školkového a předškolního věku.. jógové pozice si představujeme na zvířátkách... učíme se dobře dýchat..jóga je maximálně vhodná pro hyperaktivní děti .. a naopak těm klidnějším dodá sebevědomí :-)

  • pilates

Cvičení pilates je dnes velmi oblíbené mezi všemi generacemi.,lekce jsou pro začátečníky a mírně pokročilé 
cviky jsou vhodné zejména pro posílení břišního svalstva, čímž se posilují i záda a zlepšuje držení těla . 

  • relax jóga i pro seniory

Cvičení je  určeno nejenom pro začátečníky nebo seniory, ale též pro všechny, kteří se chtějí prostě jen poctivě protáhnout a trochu zaposilovat.Cvičení  obsahuje strečink, základy poweryogy, základy Stott Pilates, nácvik správného držení těla, správného dýchání, cviky proti bolestem zad a závěrečnou relaxaci

  • bodyfit 

protažení a posílení celého těla .. lekce s prvky bodybalance - rovnováhy, posílení středu těla.. dynamické posílení .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

studio NamOMent Veveří 39
Brno
602 00

Parkování:
Bezproblémové na ulici v rámci rezidentního parkování 1 hodina zdarma, 2 hodina za 10 Kč - parkov.automat cca 100 m od studia /roh pod Albertem/
O víkendu je parkování celý den zdarma.

nebo 50 m od studia (protější strana/ v areálu Albert)

FB studio NAMOMENT joga masaze

IČO - 75182998
bankovní spojení - 9556551001/5500

fakturační adresa:
Lucie Chlubná
Haasova 30
Brno 616 00
lucie.chlubna@seznam.cz


Přijímáme Benefit program.

/podmínky vstupu v záložce Ostatní /
tel 604506082 studio@namoment.cz