Diskusní téma: Kniha návštěv

Andělská duše

Marta 13.05.2022
Přátelé,

k Lucince chodí celá moje rodina minimálně 5 let. Doporučila nám ji předchozí fyzioterapeutka, že u ní byla v těhotenství a je tam příjemně.
Už při prvním vstupu do studia na vás dýchne příjemná vůně, následuje úsměv a vřelé přijetí Lucinky. Všude se nese pozitivní atmosféra a zkrátka dobrá aura.
Když vás něco bolí, Lucka se vždycky snaží pomoct, najít zdroj problému a hlavně se nikdy nevzdá. Ta má metod a fíglů!
Když jste v mizerném psychickém rozpoložení, naštvaný nebo toxický, z čehokoli, hned u vstupu se nálada začne lepšit, Lucka ví, které body a místa uvolnit a jako bonus najde vhodný voňavý olej, pustí relaxační hudbu... Odcházíte v pohodě a odpočatý.
A když vás nic nebolí, jste v duševní pohodě, tak si skvěle odpočinete a když máte chuť tak i skvěle poklábosíte.
Takže doporučuji všem návštěvu. Lucka je top baba, kdybych byla chlap, tak bych ji zbalila. A jak praví manžel, Lucka je naše paní doktorka...
Lucko díky :o)

Masáže, těhotenské masáže a jemná jóga

Denisa Bastlová 14.10.2020
Ráda bych přidala svojí troškou do mlýna, protože studio na moment už je Pro mě skoro dva roky místem, kde je svět ještě v pořádku a všechno dává smysl❤️ Nevím, zda je to Lucčiným úsměvem, atmosférou celého studia, kde je tak nějak vše přorozené a nenucené a nebo tím, že má Lucka krom úsměvu i zlaté ruce a po jejích masážích odcházím jako znovuzrozená! Chodila jsem v době před otěhotnením (ano, stàle si myslím, že i na tom má Lucinka velkou zásluhu, tím jak mě nejdřív srovnala dornovou a následně vyladila bowenovou metodou). V době těhotenství byly masáže prováděny na boku a ani jednou mě nebolela záda (+14kg)!!!;) A teď po porodu je to prostě relax, božská manna a skvělý pocit sebelásky. Lekce jemné jógy jsem navštěvovala také v těhotenství, teď už ne, jelikož nejsem z Brna. Ale mohu doporučit všema deseti. Lucka si na nic nehraje ani jako lektor a předává to nejlepší z jógy, té opravdové. I můj manžel už chodí pravodileně na masáže a nemůže si vynachválit!! Děkujeme, z celého srdce!!!! D.

rameno

Petr 24.09.2020
Dobrý den, hlásím, že blahodárné účinky v rameni po bowenování a baňkování trvají dodnes. Kdybych to měl nějak opatrně kvantifikovat, tak bych řekl, že stav ramene se zlepšil minimálně o 50 %, ne-li víc. Jakmile Vám výhledově zase někdo vypadne, myslete na mě, prosím, s dalším termínem :)

Kurz masáží

Dagmar 08.03.2019
Absolvovala jsem kurz masáži a můžu říct jediné - byla to pecka! Trpělivě vše vysvětleno, zodpovězeny všechny dotazy, naučila jsem se spoustu nového, ale zároveň jsem zvládla vše aborbovat, dávalo to hlavu a patu. Všem stoprocentně doporučuji, i kdyby jen pro domácí užití, nikdy nevíte, kdy Vaše druhá polovička bude potřebovat masáž :)

záda

Veronika Č. 29.11.2018
mail p. Chlubné:
Chtěla jsem Vám jen napsat, abych Vám poděkovala za skvělou péči díky které se mé problémy se zády značně zlepšily :) Sice to bude chtít ještě jednu návštěvu, ale teď už mám pocit, že se to může spravit úplně! :)
Děkuji moc :)

krk

Andrea K. 03.09.2018
Děkuji za napravení krku, migrény ustoupili, konečně můžu hýbat hlavou .-)

jógová lekce

Daniela 17.07.2018
Děkuji za jógové protažení ! lekce byla moc fajn.

těhotenská masáž

Karolína 01.07.2018
super těhotenská masáž ! děkuji

odstranění bolesti krční páteře

Petr 09.05.2018
Přišel jsem na doporučení k paní Lucce - měl jsem zatuhlý krk a občasné bolesti hlavy , migrény. Po dohodě jsem podstoupil 3 terapie bowenovou metodou a migrény téměř ustoupili, zatuhlý krk povolil a teď už chodím jen 1 x za měsíc na příjemnou masáž krku a zad na udržení a 1 x za 3 měsíce na udržovací kůru bowenovou technikou a je to super !! DĚKUJI

nejlepší na světě :)

Kateřina 10.04.2018
Nejlepší masáže od paní Lucky, všem doporučuju..nikdy bych už neměnila, radši si počkám na volný termín než jít jinam :)

Top masáže od Lucky

Alenaaaak 25.09.2017
masáže od Lucky.. TOP nejvíc, perfektní a přátelský přístup studia, čisté prostředí ,výborná poloha u centra města

Ti nejlepší ☺️

Iva 06.09.2017
Božské a účinné masáže od fešného maséra můžu jen a jen doporučit

skvělá masáž

Jana Ch. 22.08.2017
výborné... doporučuji !

Přidat nový příspěvek

Kontakt

studio NamOMent Veveří 39
Brno
602 00

Parkování:
Bezproblémové na ulici v rámci rezidentního parkování 1 hodina zdarma, 2 hodina za 10 Kč - parkov.automat cca 100 m od studia /roh pod Albertem/
O víkendu je parkování celý den zdarma.

nebo 50 m od studia (protější strana/ v areálu Albert)

FB studio NAMOMENT joga masaze

IČO - 75182998
bankovní spojení - 9556551001/5500

fakturační adresa:
Lucie Chlubná
Haasova 30
Brno 616 00
lucie.chlubna@seznam.cz


Přijímáme Benefit program.

/podmínky vstupu v záložce Ostatní /
tel 604506082 studio@namoment.cz