Libuše Blahová

Libuše Blahová      mob. 731 178 457

IČO: 64299473      mail : obchod@sirrah-brno.cz

 

 

Sportovní a rekondiční masáže, lymfatické masáže, kosmetické masáže, manuální lifting obličeje, aroma masáže, access bars - energetická masáž hlavy

60 min   1100 Kč

45 min     850 Kč

30 min     600 Kč

 

výklad karet   700 Kč/ 60 min

 

Specializace : Manuální lifting  obličeje:

je vlastně posilování obličejových svalů jejich procvičováním ve velmi svižném tempu jeden tah za vteřinu.

Je to nová revoluční metoda, která dokáže výrazně omladit obličej bez zásahu skalpelu plastického chirurga. Již po prvním ošetření jsou značnou měrou vyhlazeny vrásky, pleť je zregenerovaná a napnutá a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází s novou tváří.

Protože výraz obličeje odráží všechny pocity a emoce, zanechávají tyto emoční výrazy a stres v obličeji stopy v podobě vrásek. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Tato vyhlazovací a vypínací technika je oblíbená z důvodu viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Protože obličej je velmi citlivá partie, na které je mnoho reflexních zakončení, reflexní účinek přispívá z 80 % i k celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Manuální lifting je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji velmi příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Při manuálním liftingu se používají jednoduché, ale velmi rychlé hmaty, které uvolňují veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzují krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí její dýchání dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně hladší, mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Manuální lifting dokáže:

  • jemně vyhladit pokožku
  • zvýšit pružnost pokožky
  • zmenšit hloubku vrásek
  • vytáhnout pokleslé tváře a víčka
  • prokrvit kůži a tím zlepšit její dýchání a regeneraci
  • rychleji odplavit  odpadní látky
  • příjemně uvolní, působí tišivě na nervová zakončení
  • snižuje napětí v obličeji
  • zvýší vaše sebevědomí a spokojenost

 

Manuální lifting je nevhodný pro osoby s horečnatým onemocněním, onkologickým onemocněním, při plísních či zánětech na kůži, při  akutních poraněních pokožky včetně oparu, při závažných onemocněních srdce a neléčeném vysokém tlaku.

 

 

Rychlá odpověď

 

Kontakt

studio NamOMent Veveří 39
Brno
602 00

Parkování:
Bezproblémové na ulici v rámci rezidentního parkování 1 hodina zdarma, 2 hodina za 10 Kč - parkov.automat cca 100 m od studia /roh pod Albertem/
O víkendu je parkování celý den zdarma.

nebo 50 m od studia (protější strana/ v areálu Albert)

FB studio NAMOMENT joga masaze

IČO - 75182998
bankovní spojení - 9556551001/5500

fakturační adresa:
Lucie Chlubná
Haasova 30
Brno 616 00
lucie.chlubna@seznam.cz


Přijímáme Benefit program.

/podmínky vstupu v záložce Ostatní /
tel 604506082 studio@namoment.cz