techniky masáží

  • sportovní ,relaxační a rekondiční masáž

 tato masáž je všeobecně známá -příjemná,zklidňující nebo povzbuzující masáž pro vaše unavené tělo.Potřebujete-li organismus nastartovat nebo naopak zklidnit a nemáte konkrétní problém,má tato masáž velké množství variant rozsahu dle požadavků toho kdo masáž přijímá,vše pro vás sestavíme dle aktuální domluvy.

  • reflexologie

je ušlechtilé umění,úžasná věda a nesmírně účinná forma terapeutické masáže chodidel.Tato masáž spadá do obasti"komplementární" medicíny.Ve své podstatě je reflexologie považována za holistickou léčebnou techniku, která se snaží pojímat člověka jako celek,abynavodila v těle,duchu a duši stav rovnováhy a harmonie.

problémy s pohybovým aparátem-posuny kloubů a obratlů,nestejná délka dolních končetin atd..Je to šetrná metoda,ale zároveň velmi efektivní.Jedná se o manuální terapii,jejíž pomocí jsou obratle a dlouby přesně uváděny do původní polohy bez "křupání"..Dornova metoda se provádí v pohodlném oblečení, vezměte si sebou legíny/tepláky,triko.

INDIKACE : od narození i později posunuté kosti,klouby a obratle , rozdílná délka dolních končetin,sanic apod..nejrůznější onemocnění,jejíž příčiny se nedaří najít jinde,znecitlivění či mravenčení rukou nebo nohou,pocit slabosti ve svalech kdekoliv v těle,výhřezy ploténekbez zánětu,bolavá ramena,lokty,kolena,kotníky,vracející se blokády zad,studené ruce,nohy apod..

je to celostní,šetrná a neinvazivní metoda,uvolněním nejrůznějších omezení a kontrakcí myofascinální struktury dosahujeme zlepšení krevního oběhu,lymfatické drenáže či vodivosti nervových vzruchů.Dále často dochází k vylepšení funkce vnitřních orgánů.Při tlakové masáži není nutný kontakt s pokožkou,provádí se na oděném těle.

INDIKACE: bolestti zad,kloubů,syndrom kaprálního tunelu,chronický únavový syndrom,trávící potíže,neplodnost,migrény,skolioza,tenisový loket,sportovní úrazy apod..

 lymfomasáž

manuální masáž lymfatických cest,která pomáhá odtoku přebytečné lymfy a v ní obsažených přebytečných toxických látek uvolněných z buněk do lymfy.Ošetření celého těla je náročné jak pro maséra, tak pro klienta, bývá proto rozděleno na více částí dle domluvy podle vašeho času nebo žádaného rozsahu.

INDIKACE :

oteklé kotníky,prsty,napjaté prsy,snížená odolnost vůči infekcím,oteklé oči,únava,celulitida,rehabilitace sportovců a pracovníků se zatížením končetin,otoky na podkladě vrozeného a získaného postižení mízního systému.

  • Kineziotaping

Kineziotaping pro prevenci úrazů k regeneraci i rehabilitaci
Pochází ze slova kineze = pohybovat. Tato technika se využívá jak ve sportovní sféře, tak i v regeneraci a rehabilitaci.
Kineziotaping na lýtkuTechnika Kinezio tapingu je obdobná s Kinesio-taping (nebo se také uvádí název Kinesio a Kineseo tejpování) a byla vyvinuta v osmdesátých letech chiropraktikem japoncem Dr. Kenzo Kasem. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci, fyzioterapii a v neposlední řadě i lymfologii.Je to způsob léčby pohybového systému založený na aktivaci autoreparačních procesů a útlumu bolesti. Kinesiotape je vyroben ze 100% bavlny. Díky elastickým vlastnostem pracuje v souladu s měkkými tkáněmi a proto je vhodný k léčbě akutních i chronických onemocnění pohybového systému, otoků atd.

  • masáž pro těhotné

nový život je největší dar. Vy, které nám jej přinášíte, potřebujete svoji úlohu alespoň malinko ulehčit. Vychutnejte si jako budoucí maminka relaxační masáž /celotělová ,částečná /, která blahodárně působí na namáhanou pokožku nejen břicha a jako prevence proti striím. Pomůže Vám také odstranit bolesti hlavy a bolesti v oblasti bederní páteře. Při masáži jsou používány hypoalergenní produkty . . Po masáži si můžete dopřát šálek čaje, který napomáhá k celkové regeneraci těla i ducha. Každá těhotná žena tuto péči nesmírně ocení. Dopřejte těhotným ženám ve svém okolí tento jedinečný zážitek.

  • masáž pro děti

Dotekové relaxační techniky dětské masáže zbavují děti napětí. Masáž pozitivně ovlivní děti, které trpí specifickými poruchami. Jde o jemné hlazení, při němž se nevyvíjí tlak, proto touto masáží nelze ublížit. Metoda masáží dětí je natolik univerzální, že ji můžeme užívat jak u zdravých, tak i handicapovaných dětí. Babymasáže dětí školního věku jsou prováděny na masážním lehátku. Dětské masáže jsou vhodné pro posílení imunitního systému dítěte, ale i pro odstranění nemocí jako jsou např. migrény, hyperaktivita, nervozita, nesoustředění a mnoho dalších faktorů.

INDIKACE :   Děti se učí empatii,schopnosti  přijímat a dávat dotek si odnášejí do dospělosti.
Masáž přináší dítěti radost, něhu, potěšení a umožňuje neverbální komunikaci.
Zklidnění – děti se učí relaxovat – lépe usínají, lépe se soustředí.
Posílení imunity, podpora lymfatického systému, krevního zásobení, správného dýchání.
Děti jsou díky pravidelným masážím odolnější vůči škodlivým vlivům z okolního prostředí.
Stimulace pokožky, vliv na svalstvo – držení těla, lepší koordinace pohybů, zlepšení jemné motoriky.
Lepší prokrvení všech orgánů a orgánových soustav.
Vynikající účinky mají masáže na trávení – ovlivňují  střeva ke správné peristaltici, účinně bojují s novorozeneckou kolikou, podporují  zažívání i u větších dětí.
Blahodárný vliv mají dětské masáže na psychiku dítěte, pomáhají i při úzkostných stavech.
Podporují rozvoj vazeb  mezi nervy v mozku – mnohé nervy zůstávají jinak bez vytvoření vazeb a tím se snižuje kapacita informací ukládajících se v mozku.
Masážemi můžeme příznivě ovlivnit stav dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie.

  • wellness/aroma masáže

příjemné relaxační masáže na potěchu těla i duše.. celotělové nebo částečné..použití aromatických olejů.. vhodné pro všechny.. uvolňující a uklidňující masáže.. obzváště vhodné  v uspěchané době , pro osoby vystavené stresu, napěti..

 

 

Kontakt

studio NamOMent Veveří 39
Brno
602 00

Parkování:
Bezproblémové na ulici v rámci rezidentního parkování : 1 hodina zdarma, 2 hodina za 10 Kč - parkov.automat cca 100 m od studia /roh pod Albertem/
O víkendu je parkování celý den zdarma.

nebo 50 m od studia (protější strana/ v areálu Albert)

FB NAMOMENT

IČO - 75182998
bankovní spojení - 9556551001/5500

fakturační adresa:
Lucie Chlubná
Haasova 30
Brno 616 00
lucie.chlubna@seznam.cz


Přijímáme poukázky Sodexo, Ticket,Sodexo Activepass ,Multisport , Benefit

/podmínky vstupu v záložce Ostatní /
tel 604506082 studio@namoment.cz